Kreatywne świetliczaki z 2b

Wystarczą druciki kreatywne i koraliki i kreatywność świetliczaków z klasy 2b nie zna granic!

Klasa 1a i Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada uczniowie z klasy 1A przeczytali PRAWA DZIECKA i wykonali plakaty:

Niezwykłe odwiedziny

20 listopada klasa 1A gościła tatę Huberta ,który poprowadził warsztaty pt "Sztuka niewidzenia".Niektórzy uczniowie podzielili się wrażeniami w krótkim wywiadzie. Brawo za odwagę!!!

Młodzi artyści i ich morskie akwaria

20 listopada uczniowie klasy IB stworzyli morskie akwaria:

Kto Ty jesteś?

"Kto Ty jesteś?" - to przedstawienie w wykonaniu uczniów naszej klasy 6 i klasy 7 ze Szkoły dla dzieci Nieodsłyszących, które mieliśmy okazję przed chwilą obejrzeć. Byliście fantastyczni! Dziękujemy!

Dzień Praw Dziecka w klasie 1b

20 listopada uczniowie klasy 1b dołączyli się do obchodów 30-lecia uchwalenia Konwencji praw dziecka:

Warsztaty z zegarmistrzem

Jak ważna i niełatwa jest praca zegarmistrza dowiedziały się 18 listopada na specjalnych warsztatach dzieci z klasy OA i  0B . Finałem było samodzielne wykonanie działających zegarów.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Dołączamy się do świętowania 30 rocznicy przyjęcia przez zgromadzenie ogólne ONZ Konwencji o prawach dziecka. W klasach O-III odbędą się warsztaty, dzięki którym najmłodsi poznają swoje prawa.Bardzo prosimy, aby wszyscy uczniowie tego dnia byli ubrani na niebiesko.

seo joomla
DMC Firewall is a Joomla Security extension!