Spotkanie z Rodzicami przyszłorocznych zerówkowiczów

Rodziców uczniów naszych przyszłorocznych zerówek

zapraszamy w poniedziałek, 24 czerwca o godz. 17:00

na spotkanie z dyrektorem szkoły i nauczycielami.

Wakacje!

Cudownych wakacji pełnych przygód życzymy naszym wspaniałym uczniom!

Ostatnie wyjście klasy IC :)

17 czerwca - ostatnie wyjście w klasie pierwszej (c) musiało wiązać się z extra zabawą. Dobra pogoda i świetne humory to najlepsza mieszanka!🤣 a po dobrej zabawie czas na pyszne lody "U Mariolki" :

Warsztaty kulinarne

17 czerwca uczniowie klasy OA i OB zamienili się w kucharzy. Samodzielnie wykonana pizza smakuje najlepiej!

Piknik rodzinny

Zeszłoroczną tradycją , 15 czerwca klasa 1a i 1b uczestniczyła we wspólnym pikniku rodzinnym. Ognisko było olbrzymie, od jedzenia uginały się ławki , dzieci były umorusane i szczęśliwe , no i dopisała pogoda. Drodzy rodzice i nasze dzieciaczki dziękujemy za kolejny cudowny rok- Pani Ola i Pani Magda

Plener malarski IC,OA i OB

Plener malarski na orłowskim  molo - tak spędziła 14 czerwca  - DZIEŃ PUSTEJ KLASY - klasa IC, OA i OB:

Dzień Pustej klasy w IA i IB

Pełen relaks i mnóstwo zabawy  tak spędziła 14 czerwca - "Dzień Pustej Klasy" - klasa 1a i 1b:

IIA na gdańskiej starówce

12 czerwca  to był dzień pełen wrażeń dzięki uprzejmości mamy Tosi, która jest licencjonowanym przewodnikiem.Z samego rana 2a z p. Ewą wyruszyła na wycieczkę do Gdańska. Z dworca Śródmieście poprowadziła nas pod Katownię. Tuż za więzieniem naszym oczom ukazała się Brama Złota, a za nią ul. Długa z przepięknymi mieszczańskimi kamieniczkami. Idąc w stronę Ratusza Głównego Miasta minęliśmy Dom Uphagena. Przy ratuszu, na schodach Dworu Artusa nasza przewodniczka opowiadała wiele ciekawych historii, a my racząc się cieniem i podziwiając fontannę Neptuna zjadaliśmy kanapeczki przygotowane wcześniej przez rodziców. Po krótkiej przerwie udaliśmy się do miejsca docelowego Narodowego Muzeum Morskiego, na interaktywną wystawę Ludzie-Statki-Porty. Oczywiście nad Motławą podziwialiśmy Żuraw- największy dźwig średniowiecznej Europy, a w muzeum wzięliśmy udział w warsztatach. Mimo upału.Było cudnie. Zresztą sami zobaczcie fotorelację.

seo joomla