Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Działając na podstawie §18.ust.3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, za zgodą organu prowadzącego zawieszamy zajęcia w szkole na okres 2 tygodni, tj. od 26.10.2020 r do 6.11.2020 r.

Decyzja te spowodowana jest bardzo wysoką absencją wśród nauczycieli i pracowników obsługi. W związku z czym, nie mamy możliwości zapewnienia realizacji zajęć dydaktyczno –wychowawczych, opiekuńczych oraz bezpiecznych warunków pracy.

Na bieżąco będę Państwa informowała o ewentualnych zmianach sytuacji, w tym o rozpoczęciu nauczania zdalnego dla klas IV – VIII i powrocie klas O – III do szkoły.

Jednocześnie informujemy, iż rodzicom i opiekunom prawnym  dzieci do lat 8 przysługuje z tego tytułu zasiłek opiekuńczy. Link do wniosku >>tutaj<<.

 

                                                                               Jolanta Kasperek - Sut

 

 

21 października klasa 2A rozpoznawała i opisywała liście pochodzące z różnych drzew. Na koniec zajęć wykonała piękne prace plastyczne 🍂

Wybuch wulkanu to zdecydowanie hit kółka eksperymentów 🌋 Tym razem w akcji klasa 1a!

20 października klasa 2b sprawdzała czy kasztanowiec ma rozłożystą czy wąską koronę, pień szorstki czy gładki, oceniała wielkość drzewa. W klasie stworzyliśmy jego opis.

Mierzenie wartości ciśnienia atmosferycznego, prędkości i siły wiatru , wielkości opadów. Klasa czwarta 19 października wypróbowała przyrządy meteorologiczne:

Klasa 3 b po zapoznaniu się z Akademią Pana Kleksa stworzyła własną Akademię. Brawo 🤗🤗👏👏

Klasa I B uczy się głoskowania...skacząco 🙂 Dodatkowo utrwalamy poznane litery pisane.

Ćwiczenia motoryki małej i logicznego myślenia u najmłodszych: