Zapraszamy na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się dnia 27.09.2023 o godzinie 17.00.

Obecność obowiązkowa, prosimy o zapewnienie obecności przedstawiciela z każdej klasy.

 
Miło nam poinformować, że oficjalnie klasa 4c została pierwszą w Gdyni i jedną z nielicznych w Polsce, klasą patronacką eTwinning. Jest to najnowsza inicjatywa programu europejskiego eTwinning, która promuje następujące założenia: Projekt eTwinning jako odrębny przedmiot na świadectwie.
Zajęcia prowadzone nowoczesnymi metodami.
Działania prowadzone we współpracy z innymi szkołami w Europie.
Wyjątkowe możliwości wymiany doświadczeń, rozwijania kluczowych kompetencji i zajęcia które angażują uczniów poprzez komunikację z rówieśnikami z innych szkół.
Za nami pierwsze zajęcia w 4c , na których zapoznawaliśmy się z pojęciami pracy online: netykiety, cyberbezpieczeństwa, praw autorskich. Tworzyliśmy zasady i plakaty zachowań w sieci za pomocą programów i darmowych stron: Freepik, Pixabay, Paint, AbCya. Przed nami wspólne teatrzyki, filmiki, rozmowy międzynarodowe, wycieczki, robienie karmników, sadzenie roślin i wiele innych.
Autorką programu jest nauczycielka języka angielskiego i historii Małgosia Buszman, która współpracuje z wychowawcą klasy 4c, nauczycielem muzyki i informatyki Mariuszem Kowalczykiem.
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „白 eTwinning”

Z okazji dnia Dzikiej Fauny i Flory, klasa 2b wykonała w świetlicy piękne, papierowe zwierzęta!

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie uczą się i suszarka do włosów

 

Młodzi chemicy w akcji🧪⚗️ 4c rozpoczyna przygodę z eksperymentami

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Klasa 1b podczas pobytu w świetlicy, rozmawiała o bezpieczeństwie na drodze i wykonała prace plastyczne przedstawiające bezpieczne przejście przez ulice

 

Klasa 3b podczas zajęć świetlicowych rozwijała swoją kreatywności malując farbami i przy okazji dała drugie życie wytłoczce po jajkach!
Recykling może być też dobrą zabawą!
 
 

W 1b dzień pełen wrażeń. Jak odpowiedzialnie dbać o zwierzęta i uniknąć potencjalnego zagrożenia ze strony zwierząt? Dziś odwiedził nas wyjątkowy gość - pies Hugo, który pomógł nam w nauce i dał też okazję to wspaniałej zabawy z psim przyjacielem. Na 6 zdaliśmy zasady bezpieczeństwa podczas kontaktu z obcym psem.