We wtorek, 11 czerwca 2024 r. odbył się pilnik 🧺 na zakończenie pracy Samorządu Uczniowskiego.
Przedstawiciele klas wraz z opiekunami podsumowali rok wzmożonej, kreatywnej pracy na gdyńskiej plaży. 🏖️ Z niespodzianką odwiedziła ich również Dyrekcja, Pani Gosia i Ania! 🍦

Zdobyliśmy brązowy medal w Mistrzostwach Gdyni w Bowlingu w kategorii klas 1-3. Wielkie brawa dla całej drużyny. Skład naszej reprezentacji: Nel,Helena ,Zosia, Rysiek, Ignacy i Heniek z klasy 3a.

Klasa 1 b uczestniczyła dziś w warsztatach tanecznych prowadzonych przez tatę Jerzyka- "Integracja poprzez taniec". 😊 Wszyscy bawili się świetnie!😍

Bajka o 5 magicznych słowach i dyskusja na temat używania zwrotów grzecznościowych, szacunku i prawidłowych relacji.
Tak było dzisiaj w klasie 2b.
W klasie 1a tym razem jako Eksperta Zawodu gościliśmy Tatę Oliwii, który jest profesjonalnym sprzedawcą samochodów. Tematem przewodnim była oczywiście motoryzacja. A na koniec mogliśmy zobaczyć z bliska jeden z najnowszych samochodów elektronicznych.
Była to nie lada gratka!

Wspomnienia z Zielonej Szkoły klas 5b, 5c i 5n

"Życie na łące" - czwartoklasiści sprawdzali dziś, jakie bezkręgowce można znaleźć w okolicach szkoły. Pod lupą sprawdzili budowę znalezionych owadów oraz sprawdzili informacje na ich temat w internecie.