Małgorzata Onasch

dyrektor szkoły

 Anna Gosińska

wicedyrektor szkoły

 

  1. Bartusch Aleksandra: wychowawca klasy Vc, nauczyciel matematyki, wychowawca świetlicy
  2. Bielska Małgorzata: pedagog specjalny, n-l techniki
  3. Bień Tadeusz: biologia, informatyka, zajęcia komputerowe
  4. Bożek Joanna: psycholog szkolny
  5. Chilewska Amelia: muzyka, edukacja muzyczna
  6. Czubak Magdalena: nauczyciel matematyka
  7. Cyman-Paczuła Katarzyna: nauczyciel języka polskiego, wychowawca 4b
  8. Czaja Dagmara: nauczyciel wspomagający w klasie Ib
  9. Dominiak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 0SPN, wychowawca świetlicy
  10. Dulak Joanna: wychowawca świetlicy
  11. Durowska Danuta: wczesna edukacja, historia, WOS, wychowawca kl. IIIc, wychowawca świetlicy
  12. Dzwonkowska-Elminowska Klaudia: nauczyciel religii
  13. Figurska Aleksandra: nauczyciel EDB
  14. Fryszka Paweł: wychowawca świetlicy
  15. Gosińska Anna: j. polski, rewalidacja, logopeda, wicedyrektor
  16. Grabowska-Stosik Aleksandra: wczesna edukacja, wychowawca kl. IIb, religia, etyka, wychowawca świetlicy
  17. Gradowska Anna: historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy
  18. Hyży Hanna: religia, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy
  19. Kajetaniak Anna: wychowawca kl.4a, nauczyciel języka angielskiego
  20. Kapusta Katarzyna: wychowawca klasy VSPN, wychowawca świetlicy 
  21. Kasperek-Sut Jolanta: chemia
  22. Kitłowska-Kurpiel Marzena: logopedia
  23. Kondratowicz Karolina: wychowawca klasy IIa, wychowawca świetlicy
  24. Kosyn Karolina: Wychowawca kl. "0", wychowawca świetlicy
  25. Kowalczyk Mariusz: nauczyciel muzyki
  26. Kozieł Katarzyna: logopeda, wychowawca 4N
  27. Łomża Justyna: wychowawca klasy ISPN, wychowawca świetlicy
  28. Madejski Piotr: wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IVa, wychowawca świetlicy
  29. Michna Patryk: wychowanie fizyczne
  30. Murczak Lucyna: nauczyciel wspomagający w klasie Ia, wychowawca świetlicy, rewalidacja
  31. Natucka Magdalena: edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIa, j. angielski
  32. Onasch- Ptaszyńska Małgorzata: przyroda, geografia
  33. Olender Tomasz: nauczyciel rewalidacji w SPN
  34. Pankau Anna: wczesna edukacja, wychowawca kl. IISPN, wychowawca świetlicy
  35. Petek Agnieszka: wczesna edukacja kl. Ib, j. angielski, wychowawca świetlicy
  36. Popiołek Anna: wychowawca Ic
  37. Powajbo-Gromadzka Magdalena: Nauczyciel j. angielskiego
  38. Pranga Jolanta: wychowawca świetlicy
  39. Reder Agnieszka: wczesna edukacja ,wychowawca klasy IIa, j. angielski, wychowawca świetlicy
  40. Skrodziuk Zofia: biblioteka
  41. Somnicka Wioletta: pedagog szkolny
  42. Sosnowska Aleksandra: wychowawca 4c, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel świetlicy
  43. Stefaniak Grażyna: j. polski, rewalidacja, wychowawca klasy Va
  44. Szafrańska Agata: fizyka, matematyka, informatyka
  45. Szemplińska Justyna: nauczyciel wspomagający kl. IIa, wychowawca świetlicy
  46. Szumińska Hanna: wychowanie fizyczne, wychowawca kl.5b, wychowawca świetlicy
  47. Szymichowska Magdalena: przyroda, geografia
  48. Taranda Katarzyna: j. polski, wychowawca kl. VIISPN, wychowawca świetlicy
  49. Wilmański Paweł: n-l j. niemieckiego
  50. Wojtek-Tarasiewicz Anna: plastyka, technika, zaj. techniczne, WOK, wychowawca kl. VIASPN, wychowawca świetlicy
  51. Wysocka Aleksandra: wychowawca świetlicy
  52. Zasadzińska Magdalena: wychowanie przedszkolne, wychowawca klasy 1a, wychowawca świetlicy
  53. Zegarlicka Edyta: wczesna edukacja, wychowawca klasy IIIB, wychowawca świetlicy
  54. Zydorek Hanna: nauczyciel wspomagający kl. IVc, nauczyciel przyrody