Kochani "Mam talent" już w przyszłym tygodniu, także czas poznać regulamin 😊🎵💃

Zachęcamy wszystkich uczniów lubiących śpiewać i grających na instrumentach muzycznych do współtworzenia "Szkolnego Koncertu Świątecznego", który odbędzie się we wtorek - 20.12.2022 r. Zapisy oraz informacje dodatkowe u nauczycieli muzyki - p. Mariusza Kowalczyka i p. Amelii Chilewskiej. Serdecznie zapraszamy! 🎤🎧🎹🪗🎺🪕🎻🎷🪘

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w sobotę 10 grudnia w naszej szkole. Szczegóły na plakacie!

W naszej szkole uczymy się empatii i zrozumienia dla innych . Dlatego po raz kolejny uczestniczymy w akcji " Obudź w sobie Anioła "- dzień w piżamie( akcja wspierająca dzieci przewlekle chore).

Kulisy teatru to czarodziejskie miejsce w którym pani garderobiana, makijażystka, krawcowa, szewc, perukarz, kapelusznik, dźwiękowiec, choreograf, reżyser pracują nad spektaklem by grupa aktorów na żywo dała przedstawienie dla zgromadzonej pybliczności. Klasa 3c dziękuje pani Ewie - aktorce Teatru Muzycznego i mamie Ani, że mogliśmy zwiedzić budynek teatru i poznać przestrzeń techniczną.

Dzisiaj klasa 2a skręcała i malowała karmniki, aby zadbać o naszych latających przyjaciół. Pracy było niemało, ale daliśmy radę! Zdobyliśmy nowe umiejętności techniczne oraz dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek na temat drewna. Dziękujemy za wspaniałe warsztaty! 🥰 #laboratoriaprzyszłości

5 c uczy się jak korzystać z mapy😄Lekcja w terenie