
Z przyjemnością informujemy, że klasy O-II w tym roku biorą udział w międzynarodowej akcji "Dzień Pustej Klasy" zainicjowanej przez londyńskich nauczycieli. 14 czerwca będziemy się uczyć daleko od szkolnej ławki, a bardzo blisko natury.
Lekcja edukacji przyrodniczej na plaży, lody i szaleństwo na placu zabaw. Tak spędziła poniedziałek 10 czerwca klasa OA i OB :)


Drodzy Rodzice!
W związku z wystąpieniem kleszczy na terenie zielonym wokół szkoły bardzo prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zaleceń Sanepidu w tym zakresie.
1. Codziennie sprawdzamy dzieci, w razie potrzeby udajemy się do lekarza.
2. Zakupujemy w aptece i codziennie stosujemy preparaty ochronne przed kleszczami.
Jolanta Kasperek- Sut
dyrektor ZSO nr 6
6 czerwca zerówkowicze zaprojektowali swoje miasto marzeń. Pełne pięknych budynków i placów zabaw. Przy okazji stworzyli sobie świetną matę do świetlicowych zabaw samochodzikami.


Kreatywność piątoklasistów nie zna granic! Fantastyczne lapbooki o odkryciach geograficznych i podróżnikach przygotowane na lekcję geografii. Brawo!!!


Czytamy książki, uczymy się o nich i z nich, a teraz przyszedł czas aby samemu taką książkę zrobić. 4 czerwca klasie 1c przypadła do gustu zabawa w pisarzy, grafików i wydawców w jednym.








