W tym roku również przyłączyliśmy się do akcji "Szkoła do hymnu". W naszej szkole w języku polskim oraz polskim języku migowym. Zapraszamy do obejrzenia relacji na szkolnym profilu na FB: https://www.facebook.com/sp53gdynia/videos/530128544211393/
8 i 9 listopada klasa 1b zrealizowała swój pierwszy projekt edukacyjny. Zaczęliśmy od losowania grup na podstawie wykonanych działań matematycznych. Następnie na podstawie mapy Polski p. Milezińskich i mapy ogólnogeograficznej, stworzyli własne mapy ilustrujące najważniejsze obiekty geograficzne w naszym kraju. Drugiego dnia projektu skupiliśmy się na symbolach narodowych, poznaliśmy ich znaczenie oraz wykonaliśmy pracę plastyczne.


Klasa 2 a ciężko pracowała nad przygotowaniami do Dnia Niepodległości . Pani Agnieszko dziękujemy za pomoc!


Wykonanie zadania według instrukcji to codzienność w planie daltońskim. 6.11 klasa 2c robiła eksperyment, który wyjaśni nam, jak można pozyskiwać sól:











