
Plastuś- mały ludek z plasteliny towarzyszył klasie 1c na zajęciach. Uczniowie poznali jego " Plastusiowy pamiętnik" i zapisane w nim przygody. 28 lutego praca plastyczna powstała wg założeń planu daltońskiego.


Czy złość może być dobra? Co mnie denerwuje? Na te pytania i wiele innych pomagała nam odpowiadać nasza pani pedagog. 2a dziękuje za twórcze warsztaty.


27 lutego dziewczynki z 1A uczestniczyły w warsztatach z panią psycholog i panią pedagog - dziękujemy!!!

Tajemnicze koperty i kolorowe wieże to jeden z elementów dzisiejszych zajęć. Lekcja z elementami planu daltońskiego zawsze jest przyjemna a czas biegnie bardzo szybko. Samodzielność, współpraca, możliwości wyboru to coś co dzieciaki uwielbiają :)


Mieszanie barw w praktyce to znacznie lepsza nauki niż praca z książką!







