W naszej szkole bardzo dbamy o relacje. Klasa 3c wróciła do szkoły i znalazła czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Nie samą nauką człowiek żyje :)


Nadchodzą ważne majowe święta. Dzisiaj przypominaliśmy sobie czym jest godło państwowe , hymn, flaga, konstytucja. 3a stworzyła świąteczne kotyliony .![]()
![]()
![]()


















