Zeróweczka ćwiczyła dzisiaj rytmy, pamięć, skupienie oraz współpracę w losowych grupach według założeń planu daltońskiego. 😊

 

 

PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZA POSIŁKI

 

OPŁATA ZA OBIADY ZA M-C LISTOPAD

 

76,00 zł

 

PŁATNE OD 02.11.2022 DO 10.11.2022 ROKU

 

W PRZYPADKU DZIECI, KTÓRE MAJĄ ODLICZENIA Z TYTUŁU ODPISÓW

PROSIMY O USTALENIE KWOTY DO ZAPŁATY TELEFONICZNIE Z  SEKRETARIATEM SZKOŁY!

 

NUMER KONTA ZSO NR 6

PKO BP    NR 64 1440 1026 0000 0000 1252 2347

 

Drodzy Uczniowie! Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców naszego szkolnego konkursu na "Lampion z dyni":
1. Natalia K. klasa 3c SP53
2. Anna S. klasa 1b SP53
3. Kajetan klasa 2a SPN
Wyróżnienia:
Maksymilian M. klasa 5c
Laura G. klasa 3c
Kornelia D. klasa 4b
Martyna G. klasa 1a
Mateusz D. klasa 0a
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom! Każdy z Was zrobił niepowtarzalny i piękny lampion niestety jury musiało wybrać 3 miejsca i 5 wyróżnień. Jeszcze raz dziękujemy
Wszystkie prace można zobaczyć na naszym szkolnym Facebook'u. 
 

Z okazji Dnia Dyni w naszej szkole wszyscy uczniowie mogli skosztować pysznych dyniowych słodkości i nie tylko :)

Lekcja geografii w terenie. Klasa 5 a uczy się korzystać z mapy.

 

 

Nasi uczniowie startowali w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców do 12 lat. Zawody rozgrywane były w pięknej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 37 w Wiczlinie. Poszło nam bardzo dobrze, zajęliśmy trzecie miejsce. Zdobyliśmy nowe doświadczenia i możliwość zagrania meczów na pełnowymiarowym boisku z zespołem z Chwarzna, który jest czwarty w Polsce. Reprezentacja Sp53.
Dziewczęta w składzie: 4a Marysia; 5a Blanka, Sandra, Sara; 5b Jelizaweta; 5c Antonina i Oliwia; 6a Małgorzata
Chłopcy w składzie: 4a Antek, Franek i Hubert; 4b Jan, Mateusz i Olaf; 6a Filip
 

Dzisiejsze zajęcia stolarskie z Panem Wojtkiem w klasie II A #laboratoriaprzyszłości

 

 

Podkategorie