W ramach Igrzysk Dzieci odbyły się dzisiaj Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe![]()
Naszą szkołę reprezentowali: Natalia J., Sara, Sandra, Bella, Natalia oraz Stanisław A., Karol, Mateusz, Antoni, Filip
Wielkie Brawa![]()



12 kwietnia w klasie 1b, pani pedagog poprowadziła zajęcia na temat stawiania granic, szanowania zdania drugiej osoby i umiejętności prawidłowej komunikacji


W dniu wczorajszym podczas poświątecznych warsztatów klasa 4c własnoręcznie robiła świeczki.


2a na warsztatach stolarskich utrwalała nazwy narzędzi i uczyła się ciąć deski za pomocą piły. Było super!









