Akcja ,, Uczeń dla Ucznia" ruszyła 🥰 dziękujemy uczniom klas 4-7 za włączenie się w akcję i zapraszamy kolejnych chętnych do spędzania czasu z młodszymi kolegami i koleżankami w świetlicy szkolnej ❤️

Jeszcze są miejsca! Zapraszamy!
 

Dziś świetlica zamieniła się w pracownię prac plastycznych. Wyklejamy, wycinamy i kolorujemy. 😊 Klasa 3a stworzyła plastelinowe miasto kaczek oraz grała w planszówki. 🦆

W poniedziałek 19 stycznia kilka klas miało okazję obejrzeć w Teatrze Muzycznym spektakl pt „ Sekrety Zimowego Wiatru”.
W przedstawieniu brały udział uczennice klasy 6B:  Natalia, Maja, Julia i Sandra.
Dziękujemy za zaproszenie. Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn i życzymy dalszych sukcesów! 
 
 
 
 

Wykonana samodzielnie przez naszych uczniów Gazetka Szkolna ❤

 

 

10.02 w naszej szkole odbyło się cykliczne spotkanie sieci współpracy Inspirujmy się
Gościem specjalnym była pani Prof. Camilla Badstübner-Kizik, kierowniczka Zakładu Dydaktyki Kultury i Mediów na UAM w Poznaniu. Pani profesor opowiedziała swoich badaniach i kulisach powstania książki „Wyrażenia i zwroty w nauczaniu języka niemieckiego”.
 

Na początku ferii prosiliśmy o nadsyłanie lub przynoszenie na nośniku krótkich filmów 🎥 „jak spędziłeś ferie”, które zaprezentujemy na kanale naszej szkolnej TV 📺. Wydłużamy termin nadsyłania ich do wtorku- 13 lutego. Krótkie filmy z telefonu, aparatu lub kamery (na pendrive) można przynosić do sali 16 lub wysłać za pomocą weetransfera, dysku google itp. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dziękujemy za wszystkie nadesłane filmy i czekamy na kolejne! ⛵️🌏⛷️🎿⛸️

Podkategorie