Akcja ,, Uczeń dla Ucznia" ruszyła
dziękujemy uczniom klas 4-7 za włączenie się w akcję i zapraszamy kolejnych chętnych do spędzania czasu z młodszymi kolegami i koleżankami w świetlicy szkolnej ![]()


Dziś świetlica zamieniła się w pracownię prac plastycznych. Wyklejamy, wycinamy i kolorujemy.
Klasa 3a stworzyła plastelinowe miasto kaczek oraz grała w planszówki. ![]()







Na początku ferii prosiliśmy o nadsyłanie lub przynoszenie na nośniku krótkich filmów
„jak spędziłeś ferie”, które zaprezentujemy na kanale naszej szkolnej TV
. Wydłużamy termin nadsyłania ich do wtorku- 13 lutego. Krótkie filmy z telefonu, aparatu lub kamery (na pendrive) można przynosić do sali 16 lub wysłać za pomocą weetransfera, dysku google itp. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dziękujemy za wszystkie nadesłane filmy i czekamy na kolejne! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()























