Z radością informujemy, że nasza szkoła została patronem w projekcie ,,Książki bez recepty”.
Jest to inicjatywa prowadzona przez doświadczony i kreatywny zespół młodych ludzi w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Celem projektu jest zebranie i przekazanie książek do wybranych szpitali w całej Polsce. Jego przydatność potwierdzają badania naukowe, które wskazują, że czytanie książek umila pacjentom pobyt oraz zmniejsza stres.
W ramach współpracy nasza szkoła przeprowadzi zbiórkę nowych i używanych książek. Muszą być one w idealnym/bardzo dobrym stanie, dedykowane zarówno dzieciom, nastolatkom oraz dorosłym, o przeróżnej tematyce i w różnych językach.
Pudło na Wasze książki znajduje się obok szatni w dniach 27.02-15.03.2024r.
W akcję warto zaangażować całą rodzinę. 🙂
Prosimy o książkowe wsparcie i udostępnienia, aby o zbiórce dowiedziało się jak najwięcej osób.