Z okazji Dnia kundelka klasa VIIIA jak co roku organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy dla zwierzaków, które przekaże do schroniska Dąbrowa Dąbrówka. Bardzo prosimy nasze szkolne społeczeństwo o włączenie się w akcję i wsparcie psów i kotów. W szkole przy szatni jest duży oklejony karton na dary dla naszych czworonogów. Zbiórka trwa do 31 października. Na plakatach jest wykaz potrzebnych artykułów. Dziękujemy za wsparcie.

Wczoraj wystartował kolejny semestr Uniwersytetu Dziecięcego i Uniwersytetu Maluszka
Dziękujemy naszym studentom za aktywny udział w zajęciach, a Radzie Dzielnicy Wzgórze za finansowanie projektu. Do zobaczenia w listopadzie!



W sobotę szkolimy się na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej - Afazja rozwojowa - droga przez diagnozę, terapię i edukację ku wyrównywaniu szans. ![]()



Pod koniec października w świetlicy może być trochę strrrrasznie. ![]()
Dla nas każdy temat jest dobry by rozwijać umiejętności plastyczne i kreatywność. ![]()


Kolejne zajęcia z cyklu "Dzika klasa" . Dzisiaj poszukiwaliśmy galasów i różnych owoców i nasion. Było to naprawdę trudne zadanie z którym 1 b poradziła sobie znakomicie. W końcu jesteśmy samodzielni, planujemy swoją pracę i dobrze współpracujemy - czyli plan daltonski w praktyce.






