Zeróweczka podczas zajęć świetlicowych korzysta z talentu Pani Jesieni do pokolorowania swoich prac. :)




Zakończyliśmy zbiórkę darów dla powodzian. Dziękujemy bardzo za wsparcie naszej akcji!!! ![]()


Dzisiaj w klasie 5b POGADUCHY NA PODUCHACH - na dwie tury:)
Omówiliśmy bieżące klasowe sprawy, sposoby radzenia sobie z trudnościami w grupie rówieśniczej. Porozmawialiśmy o tym, jak ważne jest wzajemne wsparcie i reagowanie, kiedy komuś dzieje się krzywda.
Ważnym tematem był też wzajemny szacunek, który przejawia się m.in. w języku, jakim się do siebie zwracamy.


Klasa 7A odwiedziła zamek krzyżacki w Sztumie.
Była to żywa lekcja historii. Zajmowaliśmy się budownictwem oraz szukaniem skarbów ukrytych w zamku.













