Dzień Chłopaka ważna sprawa i świetna zabawa! Było kino, popcorn, prezenty i coś na zdrowo. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie było super!! Pozdrawiamy 0a


Dzień chłopaka klasa 1a świętowała w Muzeum Miasta Gdyni. Była zabawa na wystawie sensorycznej "W Gdyni nie pada" oraz na wyższych piętrach wystawy stałej. A na koniec ... pączki z gdyńskiego "Pączusia". Było wesoło i pysznie.


Klasa 5c uporządkowała wiedzę dotyczącą bezpiecznego poruszania się w cyberprzestrzeni - wykonała plakaty, które zawisną w szkolnej przestrzeni, przestrzegając przed ryzykownymi zachowaniami oraz informujące, gdzie szukać pomocy.


Klasa 3a powitała nową porę roku wykonując wieńce jesienne w szkolnej świetlicy🍁



Na zajęciach świetlicowych klasa 1B farbami, za pomocą pomponów i patyczków, stworzyła piękne "drzewko jesienne". 🍁

Dzisiaj odbyły się zajęcia z pedagogiem, w których klasa 4a podsumowała informacje dotyczące cyberprzemocy. Odpowiedzieliśmy sobie na kilka ważnych pytań, wyciągneliśmy wnioski i nauczyliśmy się wielu zasad.









