Pierwsza "Lekturka spod chmurki" za nami. W klasie 1A wspólnie przeczytaliśmy jedną z "Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek". Uczniowie i uczennice wypożyczyły swoje pierwsze książki w szkolnej bibliotece oraz wykonały wystawę skarpetek na klasowym oknie.


Zapraszamy do zapoznania się bardzo ważnymi informacjami na temat fonoholizmu, dostępnymi na naszej stronie facebookowej:
Wczoraj zerówka odwiedziła Panią Agnieszkę, która jest psychologiem w naszej szkole. Celem spotkania było omówienie wielu ważnych dla nas tematów. Między innymi jak radzić sobie z emocjami oraz z sytuacjami trudnymi. Jeszcze tam zajrzymy!




Klasa 2a Dzień Chłopaka świętowała w Centrum Sportu U7. To była świetna zabawa, pełna pozytywnych emocji- z tego co wiem, to dziewczynkom gra w kręgle też się podobała.




Klasa 5C na godzinie wychowawczej w sali komputerowej tworzyła prace na temat koleżeństwa i relacji w grupie oraz tego, w jaki sposób przyjąć w klasie nowego ucznia, aby od początku czuł się z nami dobrze. Klasa stanęła na wysokości zadania, a prace ozdobią salę 16. ![]()






