W poniedziałek w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji 95-lecia Szkoły Muzycznej. Na scenie zaprezentowali się zarówno uczniowie, jak i absolwenci szkoły, a wśród występujących znalazły się nasze dwie utalentowane uczennice - Diliara z klasy 5C zaśpiewała w chórze, a Klaudia z klasy 7a zagrała na wiolonczeli. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy dziewczynom pięknego występu!

Nauka współpracy, rozwijanie kompetencji negocjacji, wspólnego rozwiązywania problemów, wymiana wiedzy i doświadczenia, nauka konstruktywnego spierania się - czyli praca w grupie, na dywanie zamiast w szkolnej ławce 🙂

Zajęcia stolarskie w klasie 2a - było super! Dziękujemy Panu Piotrowi
 
 
 
 
Wczoraj na godzinie wychowawczej w 6a podjęliśmy temat z kampanii „Dzieciństwo bez przemocy” i wykonaliśmy symboliczne plakaty, które wyeksponujemy w szkolnej przestrzeni.
 
________________
 
 
 

Dziś odbyło się spotkanie samorządu szkolnego z panią dyrektor w naszej bibliotece. Uczniowie przedstawili swoje pomysły oraz zaplanowali nadchodzące wydarzenia, które z pewnością ożywią naszą szkolną społeczność. Pani dyrektor z zainteresowaniem wysłuchała wszystkich sugestii. Wierzymy, że wspólna praca przyniesie pozytywne efekty i sprawi, że nasza szkoła stanie się jeszcze lepszym miejscem! 🙂

Podkategorie