Klasa 2a i dynia w roli głównej

 

2b w czasie świetlicy dziś budowała domy dla jeży. 🦔

 

W ramach programu profilaktycznego GODZINA DLA MŁODYCH GŁÓW klasa 6a rozwijała dziś swoją samoświadomość - każdy stworzył swoją mapę tożsamości i miał okazję poczuć się ważną częścią grupy, gdyż jak się okazało sporo nas łączy.. przydaje się to podczas pracy w grupie, gdyż razem możemy więcej 💪

Szkolna kawiarenka 5a i 5b pełna słodkości cieszyła się dużym zainteresowaniem 🧁🍪🧁 Brawa dla uczniów z 5a i 5b za przygotowanie i zaangażowanie w sprzedaż, Pani Oli Wysockiej za inicjatywę i pomoc dzieciom, a kupującym za wsparcie naszej klasowej kawiarenki - Dziękujemy! ❤️

 

Dziś klasy 3b ,2na i 3na wybrały się na spektakl „Marysia ma Rysia”. Ta pełna humoru i muzyki historia o przyjaźni pokazała, jak ważne są relacje i wsparcie bliskich. Nasi uczniowie wrócili z uśmiechami i piękną lekcją o sile przyjaźni!

Dziś klasy 3b ,2na i 3na wybrały się na spektakl „Marysia ma Rysia”. Ta pełna humoru i muzyki historia o przyjaźni pokazała, jak ważne są relacje i wsparcie bliskich. Nasi uczniowie wrócili z uśmiechami i piękną lekcją o sile przyjaźni!

Podkategorie