Uczennice naszej szkoły - Laura z 3a i Maja z 7b reprezentowały nas na XVI konkursie poezji i piosenki patriotycznej, który odbywał się w SP 26. Obie uczennice zdobyły wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy ![]()



Zerówka stworzyła z plasteliny i kasztanów zwierzęta. Ostatnio często wykorzystywaliśmy dary jesieni do zabaw matematycznych, logicznych, plastycznych, a także do utrwalania poznanych liter.





Z przyjemnością informujemy, że bierzemy udział w akcji "Szkoła do hymnu". Prosimy pamiętać w piątek o stroju galowym ![]()









