



Przedstawiamy poniżej dzisiejsze nagranie pieśni patriotycznej "Wojenko, wojenko" w wykonaniu klasy 5c.
Za nami kolejny tydzień wyzwań polegający na wdrażaniu do samodzielności w działaniu, podejmowaniu inicjatyw i odpowiedzialności za swoją pracę we współpracy z innymi, a nasze wspólne piątkowe zadania przynoszą nam ogromną satysfakcję ![]()


Plastelina w ruch! Dziś w świetlicy zajęliśmy się „Ostatnim Liściem Jesieni”
Kreatywność dzieci nigdy nie przestaje nas zaskakiwać. Zupełnie jak ilość użytego brokatu ![]()


Wlaśnie rozpoczął się drugi zjazd Uniwersytetu Dziecięcego. Dziś uczymy się pierwszej pomocy i podstaw języka migowego #nauczanieprzezdziałanie Dziękujemy Rada Dzielnicy Wzgórze za sfinansowanie projektu ![]()








