Serdecznie zachęcamy naszych uczniów do udziału w konkursie wojewódzkim, którego celem jest:
-pogłębianie wiedzy o autyzmie, kształtowanie tolerancji wobec osób ze spektrum autyzmu, kształtowanie twórczego myślenia i umiejętności wyrażania emocji, propagowanie idei integracji, rozwijanie i promowanie talentów plastycznych, kształcenie umiejętności posługiwania się różnymi technikami artystycznymi, motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy i umiejętności, rozwijanie zdolności manualnych.
 
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie projektu koszulki nawiązującej do tematu konkursu NiEzWYKły- NIEBIESKI i oddanie w terminie do dnia 30 marca 2025 r. do siedziby organizatora:
Szkoła Podstawowa nr 45
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Matki Polki 3a
80-251 Gdańsk
Technika i forma prac:
Praca konkursowa musi być wykonana na białej koszulce z wykorzystaniem tylko odcieni koloru niebieskiego.
Projekt koszulki musi nawiązywać do tematu i hasła konkursu NiEzWYKły- NIEBIESKI.
Technika wykonania pracy jest dowolna (farba, wyszywanka, nadruk własnego projektu itp.
 
Komisja oceni prace w oparciu o następujące kryteria:
a) estetyka pracy,
b) oryginalność,
c) stopień trudności,
d) jakość wykonania
w czterech kategoriach:
klasy I - III, klasy IV - VI, klasy VII - VIII
-------------------------------------------
Zainteresowanych udziałem w konkursie proszę o kontakt za pośrednictwem dziennika Librus - prześlę szczegółowy regulamin konkursu.
--
Agnieszka Wierzbicka, psycholog szkolny
 
W 2025 roku wkraczamy do świata poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.❤️
@projekt:pawlikowska-jasnorzewskawszkole
 
Podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu ,,Miłosz w szkole"
W ramach przedsięwzięcia uczniowie:
- dokonywali interpretacji poezji Czesława Miłosza;
- prezentowali ciekawostki dotyczące jego życia i twórczości;
- stworzyli wyjątkowe portrety noblisty;
- uczestniczyli w konkursie recytatorskim oraz w wieczorku poetyckim.
 

Noworoczne spotkanie Samorządu Uczniowskiego - jak zwykle twórczo, kreatywnie i z burzą pomysłów na nowy rok 🙂

 

Jak działa układ oddechowy? Dziś sprawdziła to klasa 4b na lekcji przyrody.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Gdy śniegu na dworze coraz mniej, pierwszoklasiści z 1B zrobili sobie własny na kółku eksperymentów 🧪

 

Klasa 1b podczas zajęć świetlicowych wykonała sylwestrową pracę plastyczną, poznając zwyczaje witania Nowego Roku 🎇

Klasa 3a odwiedziła Muzeum Miasta Gdyni- uczestniczyliśmy w grze " Masz wiadomość " , gdzie poznaliśmy sekrety gdyńskiego modernizmu, zwiedziliśmy wystawę " W Gdyni nie pada" i naprawdę dobrze się bawiliśmy . Na pewno tu wrócimy .

Podkategorie