W tym roku na balu karnawałowym było kolorowo... muzycznie... tanecznie... wesoło... a konkursy i animacje pozwoliły dzieciom się wyszaleć na całego!

Aktywności klasy patronackiej eTwinning.
W zimowej aurze nie zwalniamy tempa w klasie patronackiej eTwinning czyli 1 b. Dzięki zaangażowaniu zespołu anglistek, klasa 1 b kontynuowała zadania związane ze zwierzętami w oparciu o bajkę ,'Flipped animals' i wyczarowała własne nazwy zwierząt. Uczniowie poznali słownictwo świąteczne, również w bajce The Stick Man', wykonali kartki świąteczne i nawiązali rozmowę online z rówieśnikami z Hiszpanii.

Dzisiaj klasa 5a miała okazję obejrzeć na żywo jeździeckie umiejętności w skokach przez przeszkody na Cavaliadzie w Sopocie. Mogliśmy podziwiać przepiękne konie oraz wspaniałych młodych jeźdźców z Polski i nie tylko.

Dziewczynki z klasy 2b odwiedziły gabinet p-p, gdzie podczas "Pogaduch na poduchach" poruszane były
tematy dotyczące relacji rówieśniczych. Dziewczynki miały też czas na swobodną zabawę.
Tak świętowaliśmy Dzień w Piżamie!
Dziękujemy wszystkim przebranym, a szczególne brawa należą się klasie 3a, w której w piżamach przyszło 100% uczniów i Pani wychowawczyni! 😄
Przypominamy, że Dzień w Piżamie połączony jest ze zbiórką dla hospicjum, która będzie trwała aż do 3.02.

 

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka 2b wykonała pracę plastyczną według instrukcji daltońskiej. Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia 

3a zakończyła spotkanie z lekturą " Dzieci z Bullerbyn". Stworzyliśmy własne Bullerbyn, wykonaliśmy ciekawe leporello a w nim dzieci umieściły ciekawostki , krzyżówki , historyjki na temat czytanej lektury. Na pewno zapamiętamy tę książkę na długo .

Podkategorie