W tym roku na balu karnawałowym było kolorowo... muzycznie... tanecznie... wesoło... a konkursy i animacje pozwoliły dzieciom się wyszaleć na całego!











Dzisiaj klasa 5a miała okazję obejrzeć na żywo jeździeckie umiejętności w skokach przez przeszkody na Cavaliadzie w Sopocie. Mogliśmy podziwiać przepiękne konie oraz wspaniałych młodych jeźdźców z Polski i nie tylko.







Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka 2b wykonała pracę plastyczną według instrukcji daltońskiej. Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia


3a zakończyła spotkanie z lekturą " Dzieci z Bullerbyn". Stworzyliśmy własne Bullerbyn, wykonaliśmy ciekawe leporello a w nim dzieci umieściły ciekawostki , krzyżówki , historyjki na temat czytanej lektury. Na pewno zapamiętamy tę książkę na długo .








