W świetlicy zerówka przygotowała przepiękne walentynki. W środku każda z nich jest wyjątkowa! Ciekawe, kto je dostanie... 🥰

Nasza fantastyczna drużyna w składzie: Maciej Miszke, Olaf Szydłowski i Hanna Kozyr wywalczyła dziś czwarte miejsce w międzyszkolnym konkursie "Siła w atomie- magnez". Gratulujemy!

Pani Lucyna, pedagog specjalny oraz Lena z klasy 5 poprowadziły dziś zajęcia w klasie 3 c na temat hejtu. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest hejt, jak zapobiegać takim zachowaniom i jak zwracać się o pomoc. Z zainteresowaniem i zaangażowaniem wzięli udział w warsztatach ❤️

 

 

Walizki, koszyki, pudełka, transportery dla zwierzaków, garnki... pomysłowość naszych uczniów nie ma granic! Dzień bez plecaka obchodziliśmy tak! 😁

🩷Serdecznie zapraszamy do udziału w walentynkowych warsztatach szycia - tym razem widzimy się z uczniami* starszych klas (4-8).
*Nie musisz być uczniem naszej szkoły, aby wziąć udział w wydarzeniu - zapraszam też mieszkańców Dzielnicy spełniających kryterium wieku.
🩷14 lutego/ piątek, godz.16-17.30
🩷Zapisy na warsztaty ruszą 7lutego - do 10 lutego osoby zakwalifikowane otrzymają informację z potwierdzeniem rezerwacji miejsca.
🩷Ilość miejsc jest ograniczona - zdecyduje kolejność zgłoszeń ( pierwszeństwo dla dzieci, które nie uczęszczają na cykliczne zajęcia krawieckie).
🩷Zapisy przez e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

5a korzysta z zimowego szaleństwa na łyżwach ⛸️⛸️⛸️

Dziś nasz szkolna telewizja z wizytą w Wydziale Edukacji. Mamy zaszczyt przeprowadzić wywiad z Panią Naczelnik Wydziału Edukacji Iwoną Tanewską. Dużo szkolnych wspomnień oraz planów na przyszłość gdyńskiej edukacji.

Podkategorie