23 października klasy pierwsze i zeróweczki wybrały się do teatru na spektakl 'Baśnie polskie". Mimo wyjątkowo złej pogody dotarliśmy bezpiecznie, humory dopisywały i przedstawienie bardzo się podobało!


22 października grupa OA poznała zasady zdrowego odżywania. teoria poszła im jak widać doskonale, czas na praktykę!


18 października klasa 0a i 0b wraz z klasą 0,1 i 2 ze Szkoły dla Dzieci Niedosłyszących wybrały się na Kamienną Górę. Zaopatrzeni w lornetki obserwowaliśmy panoramę Gdyni i Zatokę Gdańską:



Zajęcia plastyczne w wykonaniu klasy 1 c zawsze owocują pięknymi pracami oraz dobrą zabawą! 17 października żeby nie było nudno, własnoręcznie wykonaliśmy stempelki z ziemniaków.


Innowacja "Angielski przy okazji" i nauka fizyki - dwa w jednym. 18 października lasa 0b badała właściwości magnetyczne ciał... po angielsku.




25 października czeka nas dużo zabaw związanych z ukochanymi pupilami. Z okazji "Dnia Kundelka" prosimy o wsparcie schroniska dla zwierząt "Dąbrówka". Potrzebujemy:
- koce, ręczniki,
- poduszki, kołdry (bez pierza),
- dywany, materace,
- psie i kocie posłania,
- obroże i smycze,
- miski,
- gryzaki do zabawy, drapaki dla kotów
- każdą karmę, w tym karmę dla psów chorych na trzustkę i cukrzycę.
Z góry dziękujemy!





