Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 przyjmie do pracy na stanowisku nauczyciela wspomagającego w oddziale przedszkolnym, w pełnym wymiarze godzin.
CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W piątek 26 października klasa 2a z p. Danusią i z p. Justyną nocowała w szkolnej świetlicy:



Klasa 2a wzięła 24 października udział w warsztatach edukacyjnych,, Żyj zdrowo na sportowo”, które odbyły się w Obserwatorium Zmian- GdyniaInfoBox. Już wiemy, że musimy zmienić przyzwyczajenia i zachowania komunikacyjne np. z samochodu przesiąść się na rower,hulajnogę , skuter, autobus ,trolejbus .Kochani, do celu możemy dojść na własnych nogach.
Dziękujemy wszystkim Państwu za dary dla psów i kotów ze schroniska.
Są Państwo wspaniali!
A takie kundelki stworzyli dzisiaj zerówkowicze:


24 października klasa VA brała udział w zajęciach "Uczymy się żyć bez przemocy" w Obserwatorium Zmian. Po warsztatach była jeszcze chwila na wcielenie się w budowniczych miasta ;)


Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy zgłoszeni do plebiscytu SZKOŁA NA MEDAL.
Nie wiemy, kto z Państwa nas nominował, ale ogromnie dziękujemy !
a teraz prosimy o głosy w takim razie ;)
https://dziennikbaltycki.pl/…/szkola-podstawowa-nr-53,2658…/
23 października klasy pierwsze i zeróweczki wybrały się do teatru na spektakl 'Baśnie polskie". Mimo wyjątkowo złej pogody dotarliśmy bezpiecznie, humory dopisywały i przedstawienie bardzo się podobało!





