Język angielski po daltońsku :), teatr cieni czy świąteczne przygotowania...w świetlicy jak zawsze kreatywnie!

30 listopada był czas na wróżby i zabawy andrzejkowe w zeróweczkach. Już wiemy kto wybierze się w podróż dookoła świata, a kto zostanie wybitnym naukowcem :)

 

Pada śnieg, pada śnieg...ta piosenka 28 listopada rozbrzmiewała w 1 c. Mimo, iż śniegu jak na lekarstwo to pierwsze aniołki na boisku już powstały bałwany. Czekamy na więce,j by móc stoczyć bitwę na śnieżki!

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia czas start!

Klasy 1a, 1b i 1c w trakcie zmagań ich starszych kolegów z egzaminami próbnymi zwiedzała i bawiła się. Wpierw był czas szaleństw w Amazonii, następnie chwila refleksji podczas seansu kinowego, a na zakończenie trzy dniowego maratonu porcja wiedzy o mieszkańcach wód.

Drodzy Rodzice, przypominamy o opłacie za obiady. Za miesiąc grudzień wpłaty dokonujemy do końca listopada.

Mały, duży, biały, kolorowy, z kokardką czy w kubraczku... W klasie Oa i Ob 26 listopada obchodziliśmy DZIEŃ MISIA. Była misiowa matematyka, misiowy język angielski, misiowa praca plastyczna, a na koniec nawet misiowy eksperyment! 

 

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.W klasie 1 b również zagościł Miś w różnych odsłonach.Miś przytulanka, miś artysta, miś piosenkarz a na deser nawet Miś Lubiś do zjedzenia. Cały dzień z misiem i dla misia. Klasa 1 b przesyła misiowe pozdrowienia!

Podkategorie