15 grudnia odbyła się gala plebiscytu edukacyjnego Nauczyciel Na Medal i Szkoła Na Medal, który organizuje Dziennik Bałtycki. Dziękujemy rodzicom, uczniom, absolwentom za zaufanie, dobrą atmosferę, współpracę i okazaną sympatię.

Podczas zajęć świetlicowych - grupowe zajęcia logopedyczne, czyli nauka przez zabawę:


12 grudnia klasa V na lekcji geografii tworzyła w grupach makiety Pobrzeża Słowińskiego. Kreatywności i zaangażowania piątoklasistom odmówić nie można! Brawo!



Brawo MARIKA!
10 grudnia w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbył się spektakl "Kraina Dziadka do Orzechów" wystawiany przez młodych artystów MDK, wśród nich naszą Marikę z klasy OB. Jesteśmy dumni!

Dziś uczniowie naszej szkoły otrzymali wcześniejszy prezent świąteczny.
W tym roku pod choinką znaleźli... WINDĘ.
O godzinie 9:00 w obecności pana Prezydenta Gdyni Bartosza Bartoszewicza, pani Naczelnik Beaty Brzostowskiej, pani Magdaleny Biegańskiej oraz Elżbiety Gurskiej odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi i długo wyczekiwana winda ruszyła.

W najbliższy czwartek, 13 grudnia zapraszamy na zebrania z rodzicami.
GODZ. 17.00 – 18.00
KL.0a – s.24
KL.0b – s.23
KL.Ia – s.40
KL.Ib – s.31
KL.Ic – s.22
KL.IIa – s.26
KL.Va – s.25 – godz.17.30







