20 grudnia odbyła się w naszej szkole Koncert Świąteczny. Rozpoczął go spektakl "Opowieść wigilijna" w wykonaniu klas 6-8 SP i III gimnazjum Szkół dla Dzieci Niedosłyszących, a następnie wszystkie klasy zaprezentowały przygotowane przez siebie świąteczne piosenki i kolędy. Było cudownie. Dziękujemy również Rodzicom za wspólny czas!



Drodzy Rodzice, informujemy iż z dniem 2 stycznia zmianie ulega tygodniowy plan zajęć. Plany rozdają uczniom wychowawcy.
Drodzy Rodzice, informujemy, że piątkowe zajęcia piłki nożnej zostały odwołane.
Informujemy, iż w najbliższy czwartek, w zwiazku z Koncertem Świątecznym świetlicowe zajęcia dodatkowe nie odbędą się.
Zapraszamy do udziału w Koncercie!
19 grudnia klasy Oa i Ob wybrały się do Wielkiej Fabryki Elfów. Miały tam bardzo poważne zadanie - musiały odnaleźć wszystkie nutki, które zagubiły się elfowi-kompozytorowi i uratować świąteczną piosenkę. Z zadania wywiązały się znakomicie! Dzięki temu spotkały prawdziwego Świętego Mikołaja.



Po więcej zdjęć zapraszamy tutaj.
Pieluszki jednorazowe i woda.... Śnieg naszej produkcji. 18 grudnia w zeróweczkach była super zabawa, a przy okazji dowiedzieliśmy się, na czym polega higroskopijność. Nauka przez zabawę!



17 grudnia zerówki mistrzowsko wykorzystały snieg, mimo że napadało go naprawdę niewiele :)






