Zajęcia świetlicowe z koszykówki z p. Kasią Dydek to jedne z ulubionych kółek naszych uczniów - jak widać na zdjęciu :)

Klasa piąta przygotowała plakaty zachęcające do odwiedzin w muzeach. Dzisiaj samodzielnie oceniają prace własne i kolegów, opierając się na mocnych stronach każdej z prac. Ocenianie kształtujące w praktyce.


4 marca ćwiczyliśmy kodowanie na dywanie. 1 a odkodowała wiosenne obrazki i mamy nadzieję, że wiosna zawita do nas na dobre :)

Krokusiki, przebiśniegi i bazie już kwitną!!! 4 marca nasze Zeróweczki podczas spaceru szukały pierwszych oznak wiosny.

4 marca w klasie 0a odbyły się kolejne zajęcia z p. Asia w ramach treningu umiejętności społecznych. Zajęcia odbywają się cyklicznie.

Już jest !!! Długo wyczekiwana przez uczniów klasy 1a - wieża czytelnicza. Czytamy, zbieramy cegiełki i układamy wieżę. A jak zbudujemy całą wieżę będzie nagroda - niespodzianka.







