„ Matematyczny hazard" wszedł 1a w krew. Uwielbiamy gry w kości a szczególnie matematyczne bingo:

Sabinko gratulujemy II miejsca w logopedycznym konkursie plastycznym,, Ukryj głoski w obrazku” :)

13 marca w klasie 2a było miłe święto. Rano tablety. W południe kino z okazji święta dziewczynek. Dziękujemy!

W klasie 1b obchodziliśmy Święto Kobiet . Nasze najmłodsze kobietki otrzymały piękne życzenia od swoich klasowych mężczyzn. Oprócz życzeń i słodkości dziewczynki otrzymały piękne hiacynty. Kochani chłopcy dziękujemy za pamięć!


W pracach dzieci czuje się już wiosnę. Tym małym artystom zawsze towarzyszą wielkie emocje, radość i skupienie. Hmm... jak dobrze patrzeć na takie cudowne dzieci.


W najbliższą środę, 13 marca w godz.: 17:00-18:00 zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami.
Dziękujemy za odwiedziny.
Miłe słowa i celne uwagi zmotywowały nas do dalszej pracy!
Ucieszyły propozycje współpracy.
Po takich spotkaniach chce nam się jeszcze bardziej!
Do zobaczenia!








W Dniu Kobiet na dziewczynki z zerówek czekały zadania dramowe i sportowe. Każda z nich poradziła sobie znakomicie i uzyskała tytuł SUPER DZIEWCZYNKI!





