W ubiegłym tygodniu w klasie OA panowały morskie klimaty:

Zrobiło się ciepło. Zamarzyliśmy o wakacjach 🌊☀️ i już wiemy, co to jest upcykling.

 

Średniowieczna architektura w wykonaniu Jakuba i Kacpra - uczniów klasy V wzbudza zachwyt. To prawdziwe perełki i arcydzieła. Gratulujemy!

W minionym tygodniu uczniowie 2a realizowali blok tematyczny związany z roślinami i zwierzętami na łące , a oto efekty ich pracy:

17 maja - niby zwykły piątek - a tyle się działo!

 

16.05.2019 r. odbył się kolejny, przegląd gdyńskich zespołów teatralnych. Nasz zespół "Drużyna 53" zdobył wyróżnienie! Gratulujemy!

Tak dzisiaj trenowaliśmy, graliśmy i bawiliśmy się na Witominie. Mimo jesiennej pogody, wróciliśmy do szkoły uśmiechnięci z pięknymi dyplomami.

Rysowaliśmy, malowaliśmy takie coś. 14 maja na kółku plastycznym była cudna atmosferka !!!!

Podkategorie