Zrobiło się ciepło. Zamarzyliśmy o wakacjach 🌊☀️ i już wiemy, co to jest upcykling.

Średniowieczna architektura w wykonaniu Jakuba i Kacpra - uczniów klasy V wzbudza zachwyt. To prawdziwe perełki i arcydzieła. Gratulujemy!


W minionym tygodniu uczniowie 2a realizowali blok tematyczny związany z roślinami i zwierzętami na łące , a oto efekty ich pracy:




16.05.2019 r. odbył się kolejny, przegląd gdyńskich zespołów teatralnych. Nasz zespół "Drużyna 53" zdobył wyróżnienie! Gratulujemy!


Tak dzisiaj trenowaliśmy, graliśmy i bawiliśmy się na Witominie. Mimo jesiennej pogody, wróciliśmy do szkoły uśmiechnięci z pięknymi dyplomami.




Rysowaliśmy, malowaliśmy takie coś. 14 maja na kółku plastycznym była cudna atmosferka !!!!












