28 maja - jak w każdy wtorek - świetliczaki z OA i OB opanowały pracownię plastyczną :)


27 maja klasa OB uczyła się deszczowej matematyki. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 idzie nam fantastycznie!

Drodzy Rodzice, przypominamy, iż 28 maja mija termin składania oświadczeń woli dla kandydatów do klasy pierwszej.
W przypadku niedostarczenia tego dokumentu do sekretariatu szkoły dziecko nie zostanie umieszczone na liście uczniów przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 53.
oświadczenie woli do pobrania - tu
NIE DOTYCZY TO UCZNIÓW ODDZIAŁU ZERO NASZEJ SZKOŁY.
Po co jest Mama?
Po to jest Mama, aby mnie wzięła na kolana.
By pogładziła po głowie, podarowała opowieść.
By zawsze przy mnie była: pomogła, pocieszyła…
A ja rosnę przy Mamie wczoraj, dzisiaj i jutro
Aby jej w życiu nie było pusto i smutno.
Przesyłamy najlepsze życzenia!





W tym tygodniu poznajemy ptaki mieszkające w Polsce. Ich zwyczaje , odgłosy jakie wydają, jak się rozmnażają . Zgłębiamy także tajemnice pszczelego ula. 1a postanowiła zrobić własne ptaszki i ulepić ule:









