Uczniowie klasy OA poznali dziś zasady obowiązujące w naszej szkole. Podpisaliśmy je odciskami paluszków. W ciągu pierwszego dnia nawiązały się także pierwsze przyjaźnie.


Tak nam wesoło i twórczo mijał pierwszy dzień razem w 0 B 🙂 . Tyle się działo ! Zaczynamy tworzyć wspólne rytuały i być wspólnotą.


Pani pedagog Wioletta i pani psycholog Asia odwiedziły 3 września klasy 0A, 0B oraz 1 C. Nasze pociechy poznawały szkołę i pracujące w niej osoby. Zapowiedziałyśmy się z częstymi wizytami na warsztatach. Zapraszamy także do naszych gabinetów. Wszystkiego dobrego!



2 września do społeczności naszej szkoły dołączyli zerówkowicze. Mieliśmy dziś również zaszczyt poznać nowych pierwszoklasistów, którzy nie byli z nami w poprzednim roku szkolnym, w klasie O. Bardzo nam miło, że jesteście z nami. Życzymy Wam wspaniałych lat spędzonych na nauce i zabawie w murach ZSO nr 6!
Więcej zdjęć naszych najmłodszych uczniów na szkolnym profilu na FB. Zapraszamy!


Zaczynamy nową przygodę!
Wszystkim naszym uczennicom i uczniom życzymy pasji odkrywania świata, niesłabnącej ciekawości oraz samych wspaniałych chwil w nowym roku szkolnym!



Zdążyliśmy z remontami na dość szeroką skalę, jak na nasze możliwości. Szczególne podziękowania dla naszego niezastąpionego plastyka p. Ani i najlepszego konserwatora, jaki był tu kiedykolwiek p.Wojtka
Dziękuję K.Szewczuk



W poniedziałek 26 sierpnia mieliśmy przyjemność gościć naszych nowych uczniów z klas O-1. Było radośnie, tanecznie, śpiewająco i sportowo!




Serdecznie zapraszamy Uczniów wraz z Rodzicami na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek 2 września:
godz. 9.00 - klasy IV-VII SP oraz liceum
godz. 10.00 - klasy I-III
godz. 11.00 - klasy O
Do zobaczenia!



