Jesteśmy bezpieczni i rozważni, czyli klasa 0 „B” utrwala zasady ruchu drogowego. 

We wtorkowy poranek 10 września klasę 1c odwiedziła Pani psycholog. Rozmawialiśmy na temat anafilaksji.

 

Komnata pani psycholog już funkcjonuje! Ciężko pracujemy!

Ćwiczymy umiejętność bezpiecznego chodzenia parami na spacery, a potem wspaniale razem bawimy się na placu zabaw . W klasie rozwijamy kompetencje społeczne w tym współdziałanie w zabawach muzyczno- ruchowych. Tak działamy w 0 „ B" !

10 września to był pierwszy zdecydowanie jesienny dzień. Mimo to, nie nudziliśmy się nawet przez chwilę!

We wtorkowy poranek 10 września mieliśmy okazję się rozruszać na pokazie tańca. Kto wie, może są wśród nas przyszli tancerze?


Tak nam minął pierwszy tydzień z świetlicy. Rozwijamy swoje zainteresowania:

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni zaprasza rodziców z "Trójek klasowych" na spotkanie w dniu 12 września 2019 r. o godzinie 17:00, w stołówce szkolnej.

                                                                                Jolanta Kasperek -Sut - dyrektor ZSO nr 6

 

Podkategorie