Edukacja techniczna i plastyczna to czas, kiedy kreatywność i pomysłowość naszych uczniów jest na pierwszym planie!


19 września w klasie 2c odbyła się żywa lekcja przyrody w Parku Centralnym. Obserwowaliśmy ptaki zimujące w Polsce, a przy okazji poznaliśmy kilka nowych roślin rozpoznając je po zapachu. Na koniec już w klasie powstała wspólna praca.


20 września klasa I B rozmawiała o narządach zmysłów. Poznaliśmy też wszystkie smaki oraz je przetestowaliśmy :)

W dniach 18-20 września klasy IIA, IIB i IIIA przebywały na Zielonej Szkole w pięknym, kaszubskim Chmielnie. Warsztaty. dyskoteka, ognisko to tylko nieliczne z atrakcji, jakie na nas czekały. Było fantastycznie!



18 września dzieci z 0 B miały możliwość porozmawiać o emocjach i uczuciach. Pracowaliśmy w 3 osobowych zespołach i powstały takie piękne prace. Emocji przy ich tworzeniu nie brakowało!







