Kosmiczne Pasowanie
7 października nasi milusińscy z klas pierwszych SP 53 i SP 49 zostali pasowani na uczniów i "oficjalnie" przyjęci do grona uczniowskiego naszej szkoły. W tej kosmicznej przygodzie towarzyszyli im rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, dyrekcja szkoły i wychowawcy oraz koledzy i koleżanki z młodszych klas. Kochanym Pierwszakom serdecznie gratulujemy i życzymy uśmiechu na każdy dzień i codziennego zachwytu nad światem!
Dziękujemy klasie siódmej ze Szkoły Podstawowej nr 49 za prowadzenie oraz tłumaczenie uroczystości na język migowy!
Zerówkowiczom dziękujemy za wspaniałe prezenty!
Rodzicom dziękujemy za poczęstunek!




































