Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego
2 października rozpoczęły się zajęcia świetlicowe z języka angielskiego. Jak widać - było wesoło :



Klasa 0A z wielkim zaangażowaniem poznaje każdego dnia kolejne litery oraz cyfry:


4 października odbył się szkolny konkurs,, Mistrz Tabliczki Mnożenia”. O tytuł Mistrza walczyli wszyscy uczniowie klasy 3 i 6. Laureatem/Laureatką konkursu w kl.3 została Kamila Biegańska, w kl.6 Marcelina Błaszczyk.
Gratulujemy zwycięstwa ! Dziewczyny górą!




8 października klasa 1c odwiedziła Muzeum Miasta Gdyni. Brała udział w warsztatach pt.:"Historia pewnego nurka".


Klasa szósta spędziła 7 października dzień w pięknych okolicznościach przyrody... Jesienne ognisko, czemu nie??? Ładna pogoda wspaniałe humory i pyszna kiełbaska... To był udany dzień.


„Na straganie w dzień targowy...” - zabawą w teatr dzieci z 0 B 9 października rozpoczęły warzywno-owocowy tydzień.

Pierwsze zajęcia z sensoplastyki mamy za sobą. Dzisiaj doświadczaliśmy liści wielozmysłowo - wąchaliśmy, dotykaliśmy, oglądaliśmy formułując ciekawe wnioski. Na koniec techniką frotażu tworzyliśmy zaskakujące dla dzieci prace. Najczęściej słychać było Wooow !

2 października rozpoczęły się zajęcia świetlicowe z języka angielskiego. Jak widać - było wesoło :


Szóstoklasiści jak zawsze kreatywni! 2 października pracowali nad modelami Układu Słonecznego:

Świetliczaki z 2a i ich wielkoformatowa kreatywność :)

30 września świętowaliśmy w naszym zespole szkół Dzień Głuchego. Nasi niedosłyszący koledzy wraz z nauczycielami odwiedzili wszystkie klasy. Mieliśmy wspólne warsztaty, na których poznaliśmy podstawy języka migowego.


30 września we wszystkich klasach świętowaliśmy Dzień Chłopca. Były gry, zabawy i upominki. Wszystkiego najlepszego chłopaki!



Pierwsze tegoroczne lapbookowe zmagania za nami... 27 września wspomnienia z wakacji zachowaliśmy na naszych papierowych smarftonach... Aż nie chcieliśmy kończyć zajęć...


"Wyprawa Magellana"- lekcja kinowa. 26 września klasy 1-6 zamieniły klasę szkolną na kinowy fotel:


Prace porządkowe, ćwiczenia małej motoryki i...cierpliwości . Takie rzeczy w 0 B miały miejsce 27 września:

Poranna zabawa integracyjna z kroplą wody sprzyjająca koncentracji uwagi, rozwijaniu motoryki małej i...świetnej zabawie. Miłe rozpoczęcie dnia w 0 B w środę 25 września.

I jeszcze kilka wspomnień z Gdynia Open . Nasze najmłodsze słodziaki - uczniowie klasy OA - Zosia i Jaś Iwanowscy, również brali udział w tym cudownym wydarzeniu. Ale jesteśmy dumni!!!!

W tym tygodniu klasa OB rozpoczęła przygodę z cyferkami i literkami. Nauka i zabawa w jednym. Praca w grupach.


25 września bawiliśmy się na pokazie tańca:

Drodzy Rodzice, w ostatni post dotyczący zaj. judo wkradł się błąd.
Zajęcia odbywają się we wtorki o godz.: 15:00 oraz w czwartki o 15:30.
Przepraszamy za pomyłkę:)
Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z dokonaniami trenera:
https://judoinside.com/judoka/38741/Tomasz_Domanski/judo-career