Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły dziękują serdecznie za pamięć, piękne życzenia i słodki poczęstunek
z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

10 października miało miejsce Święto Drzewa. Uczniowie klasy 3a obejrzeli prezentację, zredagowali tekst, ułożyli kodeks ekologa, stworzyli piękne drzewa.

10 października Żeglarz Sindbad zabrał nas w daleką podróż... Uczniowie klas 0-2 obejrzeli rewię na lodzie w gdańskiej Hali Olivia pełną wspaniałej jazdy figurowej, cudownej scenografii oraz niezapomnianych kostiumów.


Klasa 2c przekonała się 10 października, iż robotyka to zajęcia nie tylko dla chłopców. Z niecierpliwością czekamy na kolejne roboty naszych małych inżynierów !

Kolejna grupa rozpoczęła dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Grupa. p. Grunwald wyjątkowo jesiennie :)

2a uwielbia zajęcia w świetlicy szkolnej. Rysujemy , czytamy , gramy a nawet kodujemy.

Gramatyka nie musi być nudna ani trudna . 2a doskonale wie o tym i 9 listopada próbowała swoich sił w rozpoznawaniu części mowy.



Drodzy Rodzice w związku z dużym zainteresowaniem Planszówkami, podaje terminy gier: klasy 0 i klasy 1 w nieparzyste wtorki, klasy 2 w parzyste wtorki.
Danuta Durowska



