A kto powiedział, że jesienią nie można chodzić na plażę? 25 października klasa 2c ponownie wybrała się na żywą lekcję przyrody, a przy okazji nazbieraliśmy skarbów jesieni, które na pewno dobrze wykorzystamy w najbliższym czasie.  W lesie spotkaliśmy też KUNDELKA ;)

25 października z okazji Dnia Kundelka w klasach pierwszych powstały piękne psiaki:

Dzieci z 0A pytają dlaczego jesień musi się kiedyś skończyć?! To pewnie z powodu zajęć, które podczas tej pory roku obfitują w różnorodne prace plastyczne, dotyczące np. wielobarwnych drzew i liści.

Ostatnio jesień zaskakuje nas wyjątkowo ciepłą pogodą. Wyciskamy z niej, ile się da! 

 

Ten tydzień w 0A pełen jest doświadczania otaczającego nas świata. Zgodnie z planem daltońskim odkrywamy przyrodę wszystkimi zmysłami.

W tym tygodniu zeróweczki na kółku eksperymentów zajmowały się zjawiskiem dyfuzji. Za trudne? Nic bardziej mylnego!

Na różne sposoby, różnymi zmysłami, na tablicy, na dywanie, przy stoliku... uczymy się kolejnych literek, tym razem M w klasie OB!

18 października w świetlicy klasa 2c wykonywała antystresowe gniotki. To co na początku wydawało się prawie niemożliwe, czyli napełnienie nadmuchanego balonika mąką, dzięki doskonałej współpracy okazało się bardzo proste. Okazało się też, że dzieciaki potrafią świetnie sprzątać.  A przy tym wszystkim radości było co nie miara...Mąki również :)

Podkategorie