9 grudnia  klasa 2c otrzymała swoje pierwsze kartki świąteczne.Cóż za radość i ciekawość towarzyszyły otwieraniu listu z własnym imieniem! Teraz czas na korespondencję zwrotną.

Sensorki w akcji tworzenia stópkowych reniferków. Radości, pisków i śmiechu w poniedziałek 9 grudnia nie brakowało. Oczywiście bałaganu również.

Naszych wspaniałych uczniów odwiedził Św. Mikołaj ze słodką niespodzianką od Rady Rodziców. 6 grudnia powstały też  piękne ozdoby świąteczne i w szkole zrobiło się już magicznie!

6 grudnia klasa 6 a pracowała metodą projektu zgodnie z elementami planu daltońskiego:

 

Przygotowania do dzisiejszego dnia trwały już od dłuższego czasu ale z takimi dziećmi i ich rodzicami można góry przenosić. Dla klasy 2c czas spędzony z rodziną jest najważniejszy i dziś mogliśmy się o tym przekonać. Warsztaty świąteczne już za nami ale efekty pracy będzie można podziwiać a nawet zakupić już niedługo podczas "Kiermaszu świątecznego"Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Folia bąbelkowa, sznurek, piórka, druciki kreatywne, gąbka i pompony. 1b 3 grudnia malowała wszystkim, tylko nie pędzlem!

Drodzy Rodzice,

w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia na godz. 17:00

zapraszamy na spotkania z wychowawcami - wywiadówki.

Klasa 0 B andrzejki spędziła w magicznym miejscu - Teatrze Muzycznym. Zaglądaliśmy w miejsca, do których nie wszyscy mogą wejść. Poznaliśmy sekretne przejścia i niektóre tajemnice teatru. Było czarodziejsko !


 
 
 
 
 

Podkategorie