W dniach 13-17 stycznia na szkolnych półkoloniach były zabawy plastyczne, gry terenowe, kodowanie, zabawy sportowe, wyprawa do kina i Amazonii, a także fabryka slime. Nie było czasu na nudę!







Wszystkim życzymy wspaniałych i bezpiecznych ferii .... i chociaż odrobiny śniegu!
Do zobaczenia 27 stycznia !
Nasi niezawodni, kochani wolontariusze z klasy VI 11 stycznia w Klifie rozpoczęli zbiórkę na WOŚP ! Była moc!!!! Przed nami jeszcze zbiórka w niedzielę. Dziękujemy Wam !!!!

W ostatni dzień przed feriami 2c odwiedziła Bibliotekę Wzgórze. Na dzieci czekała przemiła Pani Bogusia, która przygotowała zajęcia o książce i z książką, uruchamiając przy okazji dziecięcą wyobraźnię.
Dzieci mówiły, że chętnie tu wrócą :)


8 stycznia w 1a utrwalaliśmy nominały monet i banknotów . Sprawnie wykonywaliśmy obliczenia pieniężne:

8 stycznia - łamigłówki matematyczne - poznajemy znak <, > i = . Łatwo nie było ale dzieciaki z 0 B dały radę!


Drodzy Rodzice!
Informuję, że maile w sprawie ferii zostały rozesłane. Jeśli ktoś nie otrzymał informacji, proszę o kontakt na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Zapraszamy od poniedziałku 13 stycznia od godz.: 8:00.





