Z małym opóźnieniem, ale udało się! Bezpieczeństwo w sieci, kodowanie, a na koniec loteria. Tak nam minął 24 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu.





Czy można rysować pod stołem? Można! Jest zabawa, gimnastyka dla mózgu i ciała i mnóstwo radości. Tak uczymy się przez zabawę w 0B .

W ostatnim tygodniu mieliśmy cudownych gości z Przedszkola nr 9, 22 i 24. Bardzo dziękujemy za wspólną naukę i zabawę!






Uczniowie 3a na forum klasy, w ramach projektu ,,Sport to zdrowie” zaprezentowali założone przez siebie biura turystyczne. Dziękujemy p. Grażynie Stefaniak za merytoryczną pomoc przy tworzeniu plakatu.

Klasa 1a połączyła edukację plastyczną z ćwiczeniami oddechowymi. Powstały fantastyczne pieski!










