Nie mogliśmy przejść obok tego święta obojętnie ;)

1a pokochała Plastusia 😊 -rozpoczynamy nasza przygodę ze szkolnymi lekturami!

Siejemy, współpracujemy i... czekamy na efekty! 1a zasiała kiełki rzodkiewki według instrukcji.

16 lutego nasza p.Asia (psycholog)  przeprowadziła warsztaty ,,Podnoszenie kompetencji społecznych - jak rozwiązywać konflikty rówieśnicze?"

16 lutego Świetliczaki z klasy IIc przygotowały antystresowe ,,gniotki":

15 lutego w naszej zeróweczce było bardzo serduszkowo :)

 

15 lutego klasa 2b obchodziła Walentynki ćwicząc tabliczkę mnożenia ;)

12 lutego takie cuda stworzyli nasi drugoklasiści:

Podkategorie