Wiosenne przygotowania w Zerówce idą pełną parą. Uczniowie posiali rzeżuchę, korzystając z instrukcji obrazkowej. Stworzyli też piękne, świąteczne ozdoby metodą decoupage 🌷🌼🐰

21 marca był pierwszy dzień wiosny. Ponieważ nie mogliśmy pożegnać zimy topiąc Marzannę , 3 a postanowiła zrobić to w inny sposób . Zrobiliśmy martenice- wiosenne amulety na szczęście . Z białej i czerwonej włóczki dzieci zaplotły bransoletki, laleczki, pomponiki które zawisną w naszych ogrodach.🌷🌺☀️

1a poznając zasady ortograficzne, uczy się również korzystać ze słownika.

Easter Bunny w 2b. Nauka języka angielskiego w naszej szkole to sama przyjemność!!!

Kreatywność uczniów 2a kolejny raz nas zaskoczyła!

 

19 marca nasze Świetliczaki przygotowały ozdoby na świąteczny stół 🐣🥰

 

Podkategorie