W pierwszym tygodniu maja  1a postawiła na integrację i naukę bez książek:

Edukacja plastyczna u drugoklasistów - niesamowite rzeczy się dzieją:

 

Klasa 1c 7 maja wybrała się na zajęcia terenowe. Więcej zdjęć naszych najmłodszych można zobaczyć na szkolnym profilu na FB.

 

Świetliczaki nie przestają nas zaskakiwać swoimi umiejętnościami:

Rosły na łące kwiatki pachnące.
Było tych kwiatków ze dwa tysiące.
Nad łąką pszczółka sobie latała
I do koszyczka nektar zbierała. 😁
Dziś zajrzeliśmy do ula😇. O pszczołach wiemy już wszystko!
 

1a bardzo się cieszy z powrotu do szkoły ❤️ Towarzyszy nam przy tym wiele emocji, o których 5 maja rozmawialiśmy ze szkolnym psychologiem - Panią Asią.

 

5 maja nasze Świetliczaki z klasy IIc miały okazję stworzyć własne książki, mali autorzy spisali się wzorowo!

W 1b powtarzamy angielskie słówka i dobrze się przy tym bawimy!

Podkategorie