Już niedługo nowy rok szkolny 2021/2022.

Chcemy serdecznie powitać w naszej szkole Pierwszoklasistów i ich Rodziców. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór naszej szkoły. 

Informujemy, że wychowawczynią klasy IA będzie p. Karolina Kondratowicz, a klasy IB p. Aleksandra Grabowska-Stosik. 

W poniedziałek, 30 sierpnia w godz. 10:00-12:00 zapraszamy dzieci na Dzień Integracyjny.

Natomiast Państwa, tego samego dnia zapraszamy na godz. 18:00 na spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Wychowawczyniami.

Zapraszamy także do zapoznania się z przygotowaną przez wychowawczynie >>wyprawką<<.

Wszystko dla naszych wspaniałych uczniów! Mamy nadzieję, że zdążymy przed 1 września ;)

Już niedługo nowy rok szkolny 2021/2022.

Dziś chcielibyśmy serdecznie powitać w progach naszej szkoły Wychowanków tegorocznego oddziału przedszkolnego i ich Rodziców.

Spieszymy poinformować, iż wychowawcą tegorocznej zerówki jest p. Magdalena Zasadzińska.

W poniedziałek, 30 sierpnia w godz. 10:00-12:00 zapraszamy dzieci na Dzień Integracyjny.

Natomiast Państwa, tego samego dnia zapraszamy na godz. 17:00 na spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Wychowawczynią.

Zapraszamy także do zaznajomienia się z przygotowaną przez p. wychowawczynię wyprawką.

Naszym wspaniałym Uczniom i Uczennicom gratulujemy zdobycia nowych umiejętności i samodzielności w tym trudnym roku szkolnym.

Wszyscy jesteście wspaniali i wyjątkowi!

Rodzicom serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie podczas nauki zdalnej. Bez Was nic by się nie udało.

Życzymy wszystkim niezapomnianych, pełnych przygód wakacji!

Po wyjątkowo trudnym roku moc wzruszeń i zasłużone wakacje!

Klasa 2a spędziła czwartkowe popołudnie 24 czerwca w Adventure Park-dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom 🙂

Miki z klasy 2b samodzielnie przygotował w naszej szkole zbiórkę darów dla Ciapkowa. Wraz z bratem zawiózł dary do schroniska. Mikołaju jesteś fantastyczny, a my jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!! Wszystkim Państwu dziękujemy za wsparcie akcji. Mamy najcudowniejszą społeczność szkolną ♥️

Moje Słoneczka z 1a- 24 czerwca to był wspaniały dzień! - p. Agnieszka

Podkategorie