
Już niedługo nowy rok szkolny 2021/2022.
Chcemy serdecznie powitać w naszej szkole Pierwszoklasistów i ich Rodziców. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór naszej szkoły.
Informujemy, że wychowawczynią klasy IA będzie p. Karolina Kondratowicz, a klasy IB p. Aleksandra Grabowska-Stosik.
W poniedziałek, 30 sierpnia w godz. 10:00-12:00 zapraszamy dzieci na Dzień Integracyjny.
Natomiast Państwa, tego samego dnia zapraszamy na godz. 18:00 na spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Wychowawczyniami.
Zapraszamy także do zapoznania się z przygotowaną przez wychowawczynie >>wyprawką<<.

Już niedługo nowy rok szkolny 2021/2022.
Dziś chcielibyśmy serdecznie powitać w progach naszej szkoły Wychowanków tegorocznego oddziału przedszkolnego i ich Rodziców.
Spieszymy poinformować, iż wychowawcą tegorocznej zerówki jest p. Magdalena Zasadzińska.
W poniedziałek, 30 sierpnia w godz. 10:00-12:00 zapraszamy dzieci na Dzień Integracyjny.
Natomiast Państwa, tego samego dnia zapraszamy na godz. 17:00 na spotkanie z Dyrektorem Szkoły i Wychowawczynią.
Zapraszamy także do zaznajomienia się z przygotowaną przez p. wychowawczynię wyprawką.

Naszym wspaniałym Uczniom i Uczennicom gratulujemy zdobycia nowych umiejętności i samodzielności w tym trudnym roku szkolnym.
Wszyscy jesteście wspaniali i wyjątkowi!
Rodzicom serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie podczas nauki zdalnej. Bez Was nic by się nie udało.
Życzymy wszystkim niezapomnianych, pełnych przygód wakacji!
Klasa 2a spędziła czwartkowe popołudnie 24 czerwca w Adventure Park-dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom ![]()


Miki z klasy 2b samodzielnie przygotował w naszej szkole zbiórkę darów dla Ciapkowa. Wraz z bratem zawiózł dary do schroniska. Mikołaju jesteś fantastyczny, a my jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!!! Wszystkim Państwu dziękujemy za wsparcie akcji. Mamy najcudowniejszą społeczność szkolną ![]()














