Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kropki. Powstały piękne, kreatywne i kolorowe prace. Więcej zdjęć poszczególnych klas na naszym profilu na Facebook'u. Zapraszamy do oglądania :)




W poniedziałek uczniowie klasy 1A wyruszyli na wycieczkę do Zagrody Kociewskiej. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji – mogliśmy nakarmić i pogłaskać zwierzęta, pograć w Mini-Golfa, poskakać na Skocznej Górze, pojeździć retro autkami i wiele innych. Bawiliśmy się doskonale i wróciliśmy w świetnych humorach! ![]()




Uczniowie klasy 4 a uczyli się jak poznawać przyrodę przy pomocy zmysłów i doświadczeń. ![]()














