Klasa V była dzisiaj na musicalu, który poruszał trudne tematy naszych czasów 🎭

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku. 

W świetlicy w zeróweczce było jesienne szaleństwo! 🍂🧡 Z liści dzieci wykonały Panią Jesień oraz stojące drzewka. Kolorowaliśmy również dynie. Wyszły piękne prace! 🍁

Dziś odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Wspólnie ustaliliśmy regulamin, wybraliśmy przewodniczącego oraz zastępcę, a także przygotowaliśmy ankietę. Kolejne spotkanie już w następnym tygodniu 😁 Opiekunkami Samorządu są panie Aleksandra Bartusch oraz Małgorzata Bielska.

Nasza Świetlica bierze udział w międzyszkolnym konkursie świetlicowym "Kapelusz Pani Jesieni". Kaja i Jaśmina, uczennice kl. 2c, wykonały piękne prace 🙂

Podkategorie